Sipariş Şartları

www.elifahsap.com sitesindeki sipariş değerlendirmeleri, faturalama, sevkiyat, hata takibi ve teknik destek hizmetleri www.elifahsap.com .tarafından yapılmaktadır.
 
 Sitemizden kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, kredi kartı sahibine fatura kesilmekte ve sadece kredi kartı sahibinin istediği adrese teslimat yapılmaktadır. Bu konuda bize göstereceğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ederiz.
 
  Tüm Siparişlerimin Durumu
 
 www.elifahsap.com öncelikle kullanıcılarının güvenliğine önem vermekte ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden siparişinizin yollanabilmesi için öncelikle siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Kredi kartı isim ve adres bilgileri doğrulandıktan sonra siparişiniz adresinize gönderilmektedir.
 
  www.elifahsap.com den , Banka Havalesi veya EFT yöntemiyle yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde atılan e-mail'den sonraki en geç 3 iş günü içerisinde, Kargo şirketine teslim edilecektir. Burada satışa sunulan tüm ürünlerimizin stoğu mevcuttur. Cumartesi saat 11.30 dan sonraki ve Pazar gününde vereceğiniz siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınır.
 
  Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar

  1.Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz lojistik firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Bu durumda www.elifahsap.com deposundan sevkinden itibaren süreç lojistik firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek kırılma, ezilme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır.

  1.Ürün teslimatında size ulaşan koli adedi ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen koli adedinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer koli sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız. Vakit kaybetmeden www.elifahsap.com iletişim hattını arayarak ilgili birime haber veriniz.

  2.Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağını koliler üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız. Vakit kaybetmeden www.elifahsap.com iletişim hattını arayarak ilgili birime haber veriniz.

  3.Satın almış olduğunuz ürünler Someteks Tekstil Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti deposundan, lojistik firmasına teslim sürecinde mutlak olarak faturası ile birlikte teslim edilmektedir. Bu durumda ürünü teslim alırken mutlaka faturasını da beraberinde isteyiniz. Aksi bir durum olması söz konusu değildir. Ancak tüm uğraşlara rağmen fatura bulunamamakta ise www.elifahsap.com iletişim hattını arayarak ilgili birimden faturanızın bir kopyasını isteyebilirsiniz.
 
 
 Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direkt olarak sorumlu olacaklardır.